filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Sputnik
2007
http://www.sputnikfestiwal.pl/
Sputnik - Festiwal Filmów Rosyjskich
Data wręczenia nagród:
9 listopada
Sputnik - Nagroda Publiczności
I miejsce
wygrane
Wygnanie
(2007)
Andriej Zwiagincew
Rodzina, aby mieć spokojne życie, postanawia przenieść się z pełnego ruchu miasta na zaciszną wieś.
II miejsce
wygrane
Wyspa
(2006)
Pavel Lungin
Anatolij pomaga ludziom i jest szanowanym człowiekiem. Spokoju nie daje mu jednak zbrodnia, której dopuścił się kilkadziesiąt lat wcześniej.
Sekcja 'Kino XXI wieku'
Udział w sekcji
nominacje
72 metry
(2004)
Władimir Chotinienko
9 kompania
(2005)
Fedor Bondarchuk
Beema
(2003)
Pyotr Buslov
Brat
(1997)
Aleksiej Bałabanow
Brat 2: Misja w Chicago
(2000)
Aleksiej Bałabanow
Euforia
(2006)
Iwan Wyrypajew
Gambit turecki
(2005)
Dzhanik Faiziyev
Italianiec
(2005)
Andrey Kravchuk
Kierowca dla Wiery
(2004)
Paweł Czuchraj
Ładunek 200
(2007)
Aleksiej Bałabanow
Nasi
(2004)
Dmitriy Meskhiev
Odliczanie
(2004)
Yevgeni Lavrentyev
Paragraf 78, Punkt 2
(2007)
Mikhail Khleborodov
Powrót
(2003)
Andriej Zwiagincew
Rosyjska arka
(2002)
Aleksander Sokurow
Straż dzienna
(2006)
Timur Bekmambetov
Straż nocna
(2004)
Timur Bekmambetov
Swołocz
(2006)
Aleksandr Atanesyan
To nie boli
(2006)
Aleksiej Bałabanow
Wygnanie
(2007)
Andriej Zwiagincew
Wyspa
(2006)
Pavel Lungin
Żywy
(2006)
Aleksandr Veledinsky
Sekcja 'Kino nieme'
Udział w sekcji
nominacje
Aelita
(1924)
Jakow Protazanow
Burza nad Azją
(1928)
Wsiewołod Pudowkin
Pancernik Potiomkin
(1925)
Siergiej Eisenstein
Sekcja 'Perły kina rosyjskiego'
Udział w sekcji
nominacje
Dworzec dla dwojga
(1982)
Eldar Riazanow
Iwan Groźny
(1944)
Siergiej Eisenstein
Kurka Riaba
(1994)
Andriej Konczałowski
Kwiat granatu
(1968)
Siergiej Paradżanow
Lecą żurawie
(1957)
Michaił Kałatozow
Los człowieka
(1959)
Sergey Bondarchuk
Moskwa nie wierzy łzom
(1979)
Vladimir Menshov
Niedokończony utwór na pianolę
(1977)
Nikita Michałkow
Osiołek Magdany
(1955)
Rezo Chkheidze
,
Tengiz Abuladze
Spaleni słońcem
(1994)
Nikita Michałkow
Świat się śmieje
(1934)
Grigoriy Aleksandrov
Wniebowstąpienie
(1977)
Łarisa Szepitko
Sekcja 'Złote dokumenty'
Udział w sekcji
nominacje
Berlin: Symfonia wielkiego miasta
(1927)
Walter Ruttmann
Człowiek z kamerą filmową
(1929)
Dziga Vertov
Droga do gwiazd
(1957)
Pavel Klushantsev
Niech żyje Meksyk!
(1979)
Siergiej Eisenstein
Wyróżnieni w roku 2007
Wygnanie
(
1/2
)
Wyspa
(
1/2
)
Spaleni słońcem
(
0/1
)
Brat 2: Misja w Chicago
(
0/1
)
Pancernik Potiomkin
(
0/1
)
Świat się śmieje
(
0/1
)
Wniebowstąpienie
(
0/1
)
Niech żyje Meksyk!
(
0/1
)
Rosyjska arka
(
0/1
)
Brat
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.