filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Ofiry
2021
http://www.israelfilmacademy.co.il/
Izraelska Akademia Filmowa
Data wręczenia nagród:
5 października
Ofir
Najlepszy film
wygrane
Niech nastanie ranek
(2021)
nominacje
Kino umiera, mój ojciec także
(2020)
Kolano Ahed
(2021)
Legend of Destruction
(2021)
Obraz zwycięstwa
(2021)
Najlepsza aktorka
wygrane
[Juna Suleiman]
Juna Suleiman
jako Mira w filmie
Niech nastanie ranek
(2021)
nominacje
Nur Fibak
Kolano Ahed
(2021)
Joy Rieger
Obraz zwycięstwa
(2021)
Avigail Harari
Podróż poślubna
(2020)
Ana Dubrovitzki
Więcej niż zasługuję
(2021)
Najlepszy aktor
wygrane
[Alex Bakri]
Alex Bakri
jako Sammy w filmie
Niech nastanie ranek
(2021)
nominacje
Imri Biton
HaBayit Berechov Fin
(2021)
Marek Rozenbaum
Kino umiera, mój ojciec także
(2020)
Avshalom Polak
Kolano Ahed
(2021)
Amir Khoury
Obraz zwycięstwa
(2021)
Micha Prudovsky
Więcej niż zasługuję
(2021)
Najlepsza aktorka drugoplanowa
wygrane
[Reymonde Amsallem]
Reymonde Amsallem
HaBayit Berechov Fin
(2021)
nominacje
Noa Koler
Kino umiera, mój ojciec także
(2020)
Izabel Ramadan
Niech nastanie ranek
(2021)
Meshi Kleinstein
Obraz zwycięstwa
(2021)
Orly Silbersatz
Podróż poślubna
(2020)
Najlepszy aktor drugoplanowy
wygrane
[Ehab Salami]
Ehab Salami
jako Abed w filmie
Niech nastanie ranek
(2021)
nominacje
Roni Kuban
Kino umiera, mój ojciec także
(2020)
Ala Dakka
Obraz zwycięstwa
(2021)
Meir Suissa
Podróż poślubna
(2020)
Yaakov Zada-Daniel
Więcej niż zasługuję
(2021)
Najlepszy reżyser
wygrane
[Eran Kolirin]
Eran Kolirin
Niech nastanie ranek
(2021)
nominacje
Dani Rosenberg
Kino umiera, mój ojciec także
(2020)
Nadav Lapid
Kolano Ahed
(2021)
Gidi Dar
Legend of Destruction
(2021)
Avi Nesher
Obraz zwycięstwa
(2021)
Najlepsza charakteryzacja
wygrane
Obraz zwycięstwa
(2021)
Emily Faudem
Historia przejęcia kibucu Niccanim przez egipskie wojska podczas wojny o niepodległość Izraela przedstawiona z punktu widzenia obu stron konfliktu.
nominacje
HaBayit Berechov Fin
(2021)
Merav Chahar-Bouchoucha
Niech nastanie ranek
(2021)
Tanya Yerushalmi
Podróż poślubna
(2020)
Or Sapir
Więcej niż zasługuję
(2021)
Ingrid Zybert
Najlepsza muzyka
wygrane
Legend of Destruction
(2021)
Assaf Talmudi
,
Yonatan Albalak
nominacje
HaBayit Berechov Fin
(2021)
Karni Postel
Kino umiera, mój ojciec także
(2020)
Yuval Semo
Niech nastanie ranek
(2021)
Habib Shadah
Obraz zwycięstwa
(2021)
Tom Oren
Najlepsza scenografia
nominacje
HaBayit Berechov Fin
(2021)
Barak Vazan
Niech nastanie ranek
(2021)
Amir Yaron
Obraz zwycięstwa
(2021)
Shahar Bar-Adon
Podróż poślubna
(2020)
Ron Zikno
Najlepsze kostiumy
wygrane
Obraz zwycięstwa
(2021)
Chen Carmi-Blair
Historia przejęcia kibucu Niccanim przez egipskie wojska podczas wojny o niepodległość Izraela przedstawiona z punktu widzenia obu stron konfliktu.
nominacje
HaBayit Berechov Fin
(2021)
Yam Brusilovsky
,
Yaron Arye
Niech nastanie ranek
(2021)
Doron Ashkenazi
Podróż poślubna
(2020)
Lital Goldfine
Więcej niż zasługuję
(2021)
Lital Goldfine
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Obraz zwycięstwa
(2021)
Amit Yasur
Historia przejęcia kibucu Niccanim przez egipskie wojska podczas wojny o niepodległość Izraela przedstawiona z punktu widzenia obu stron konfliktu.
nominacje
Kolano Ahed
(2021)
Shai Goldman
Niech nastanie ranek
(2021)
Shai Goldman
Plan A
(2021)
Moshe Mishali
Podróż poślubna
(2020)
Yaron Scharf
Najlepszy dobór obsady
wygrane
Niech nastanie ranek
(2021)
Juna Suleiman
nominacje
HaBayit Berechov Fin
(2021)
Rita Borodiyanski
Kino umiera, mój ojciec także
(2020)
Maya Kessel
Kolano Ahed
(2021)
Orit Azoulay
Obraz zwycięstwa
(2021)
Esther Kling (II)
Najlepszy dźwięk
wygrane
Legend of Destruction
(2021)
Nati Zeidenstadt
,
Ronen Nagel
nominacje
Berenshtein
(2021)
Michael Goorevich
Kolano Ahed
(2021)
Aviv Aldema
Niech nastanie ranek
(2021)
Itai Elohev
,
Aviv Aldema
Obraz zwycięstwa
(2021)
Ronen Nagel
,
Asher Milo
Najlepszy film dokumentalny poniżej godziny
wygrane
Letnie noce
(2021)
Ohad Milstein
nominacje
Al Kise HaBamay Yoshevet Isha
(2020)
Haggai Arad
,
Elad Peleg
,
Smadar Zamir
HaMesima Hevron
(2020)
Idit Kliger
,
Kobi Mizrahi
,
Rona Segal
How to Say Silence
(2021)
Uzi Karin
,
Shir Newman
Najlepszy film dokumentalny powyżej godziny
wygrane
Speer Goes to Hollywood
(2021)
Vanessa Lapa
,
Tomer Eliav
nominacje
Blue Box
(2021)
Michal Weits
,
Ina Fichman
,
Assaf Amir
,
Frederik Nicolaï
,
Uri Smoly
,
Eric Goossens
Dani Karavan. Bez taryfy ulgowej
(2020)
Barak Heymann
Lehiyot Anat Kamm
(2021)
Yoav Ze'evi
,
Ehud Bleiberg
,
Shlomi Eldar
,
Omri Uzrad
Miłość w czasach zagłady
(2020)
Nir Saar
,
Maya Sarfaty
Najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
Wypadek
(2020)
Yuval Gurevitz
,
Omri Dekel-Kadosh
nominacje
Czarna zjeżdżalnia
(2021)
Uri Lotan
,
Amit Gicelter
,
Andrew Lord
Devek
(2020)
Uriya Hertz
,
Tal Becher
Pil BaCenter
(2020)
Ziv Mamon
,
Stav Meron
Raj
(2021)
Asaf Saban
Najlepszy montaż
wygrane
Legend of Destruction
(2021)
Yosef Grunfeld
,
Ori Ben-Dov
nominacje
Kino umiera, mój ojciec także
(2020)
Nili Feller
,
Guy Nemesh
Kolano Ahed
(2021)
Nili Feller
Niech nastanie ranek
(2021)
Haim Tabakman
,
Arik Lahav-Leibovich
Obraz zwycięstwa
(2021)
Isaac Sehayek
Najlepszy scenariusz
wygrane
Niech nastanie ranek
(2021)
Eran Kolirin
nominacje
Kino umiera, mój ojciec także
(2020)
Itay Kohay
,
Dani Rosenberg
Legend of Destruction
(2021)
Shuli Rand
,
Gidi Dar
Obraz zwycięstwa
(2021)
Avi Nesher
Więcej niż zasługuję
(2021)
Pini Tavger
Wyróżnieni w roku 2021
Niech nastanie ranek
(
7/15
)
Obraz zwycięstwa
(
3/15
)
Legend of Destruction
(
3/6
)
HaBayit Berechov Fin
(
1/7
)
Letnie noce
(
1/1
)
Speer Goes to Hollywood
(
1/1
)
Wypadek
(
1/1
)
Kino umiera, mój ojciec także
(
0/9
)
Kolano Ahed
(
0/8
)
Podróż poślubna
(
0/7
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.